KONST / Litografier / Färglitografi 10583151
nr 1058 3151
Färglitografi
'Stockholm sett från norr på 1580-talet', motivet: 69x100
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:20:34
700 kr